Close

W jaki sposób przygotować się do depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to całkowity szlagier w dziedzinie kosmetologii. Koniec końców wreszcie na niezwykle długi wiek faktycznie możemy uwolnić się od bezcelowego owłosienia. Stąd, do pracowni kosmetycznych już nie wyłącznie nadbiegają same kobitki, wszelako również gentlemani, którzy chcą opędzić się od uciążliwych włosków z pleców, ramion, bądź klatki piersiowej. Trzeba jednakże zapamiętać, że zabieg ten nie jest w stu procentach bezbolesny.

W okresie naświetlania przypuszczalnie możemy doświadczać lekkie poszczypywanie albo niepokaźne drażnienie, w korelacji od tego w którym punkcie rzeczywiście będzie spełniana depilacja laserowa, a również od tego jak znacząco jesteśmy odporni na ból. Ażeby osiągnąć trwały rezultat, a także ażeby totalnie opędzić się od owłosienia, trzeba wykonać naście zabiegów. Prymarna seria depilacji laserowej jedynie powoduje, iż włoski bywają miększe jak również zdecydowanie jaśniejsze, lecz by można było by osiągnąć niezwykły skutek trzeba pełną serię powtórzyć.

Ilość powtórzeń współzależna jest od przymiotów jednostkowych, takich jak koloryt cery oraz pigment owłosienia na całym ciele. Nadto należy zawsze pamiętać o parunastu sprawach przed zrealizowaniem zabiegu depilacji laserowej. Zwłaszcza koniecznie trzeba rozstać się z depilatorami elektrycznymi, woskiem, gruboziarnistymi peelingami a też z nadejściami w solarium.

Na skórze przed precedensem także rzeczywiście nie mogą widnieć maleńkie rany ani zmiany skórne. Persony z niezwykle delikatną cerą doradza się wcześniejsze nacieranie cery pomadą zobojętniającą. Po zrealizowaniu precedensu cera przypuszczalnie może być na starcie obolała, bynajmniej wskaźniki winny zaniknąć po kilku godzinach.