Close

Kto może skorzystać z rehabilitacji?

Rewalidacja stanowi zarys usług dla osób dotkniętych kalectwem fizycznym bądź psychicznym.

W sprzężeniu od dolegliwości, są różne warianty rehabilitacji, wyodrębnić można, neurologiczne, dotyczące chorób serca i układu krążenia, tyczące się całego ustroju, na formacjach stacjonarnych, jak też w okolicznościach ambulatoryjnych. Jeżeli pragniemy spożytkować z rewalidacji darmowej, wówczas przystoi udać się do lekarza rodzinnego, który wydrukuje deklaracje do specjalisty pracującego w obszarze kontraktu z NFZ.

Czasami bywają takie przypadki, w jakich rehabilitacja bywa wyłącznie osiągalna w mieszkaniu. Aczkolwiek nie należy niczego się lękać, albowiem duża część praktyków występuje z propozycją a także bez trudu dociera do lokalu chorego. Zwykle rewalidacja w domu przeprowadzana bywa w okoliczności dolegliwości szkieletu osiowego a także w sytuacji gdy poziom dolegliwości bywa na tyle silny, że kandydat sam w żaden sposób nie może przedostać się do agentury lecznictwa, lub kliniki.

Zabiegi ozdrawiające wykonywane są w domu zarazem w warunkach stacjonarnych jak jak też ambulatoryjnych. Pośród manewrów fizjoterapeutycznych użytecznych w leczeniu krzyża podkreśla się, kinezyterapię, różnego typu masaż, pionierskie elektrolecznictwo, leczenie polem elektromagnetycznym, progresywną hydroterapię jak też rewolucyjną balneoterapię.

© 2019 ICT Warmia i Mazury | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.