Close

Remont kuchni naszych marzeń

Jak przeprowadzić remont kuchni małym kosztem i ładnie.

Tej zimy czeka mojego męża renowacja kuchni w wiejskim budynku. Ranczo stawiałam dziesięć lat wstecz, przeto wsio w owym już zdążyło się wyeksploatować i kwalifikuje się do renowacji, lecz możemy spróbować od remontu kuchni, i w najbliższej kolejności remont łazienki. Kuchnia w pierwszej kolejności, dlatego, że atoli w w tym miejscu przebywam sporo godzin. Kuchnia jest połączona z pokojem jadalnym i moi zaproszeni ludzie zamiast czekać w dużym pokoju chodzą ze mną do kuchni i właśnie w tym miejscu goszczę w efekcie odwiedzających.

Tedy nie dość, że spędzam w tym miejscu bezmiar godzin, to jeszcze powinno to być miejsce reprezentacyjne.

Postanowiłam, że podmienię zlewozmywak na nowy, armaturę nad nim i głównie podmienię odmienne meble, a wespół z nim zmywarkę do garnków i kuchenkę elektryczną i zamrażarkę wbudowane w zestaw mebli kuchennych. Czyli stanie się to renowacja całościowa domowej kuchni, jaka uzyska tym razem wprost nowiuteńki portret. Dobrałam sprzęty w barwach beżowych i kremowych, ale flizy nad zlewem i na podłodze będą czarno-czerwone.

Zainicjować remont powinno się od nabycia sprzętów, albowiem na meble czasem się czeka, a w następnej kolejności możemy otworzyć klejenie glazury na ziemi i na murach i gipsowanie murów. Po malowaniu weźmie się do pracy facet od mebli a po jego robocie kuchnia wyjdzie całkiem nowiutka Jedynym niedociągnięciem stanie się to, że jadalnia koło tej dziewiczej kuchence może wyglądać troszkę nędznie i później powinno się będzie przerobić także jej wystrój.

© 2019 ICT Warmia i Mazury | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.